Călătoria mea spre starea de bine a început în 2014, odată cu nașterea fiicei mele. S-a născut cu o problemă de sănătate, lucru care m-a împins pe un drum greu, pe care nu-l prevăzusem, dar care avea să-mi schimbe profund viața.
Așa că am căutat răspunsuri. Am citit, am participat la cursuri, am meditat și mai ales, am simțit. Am trecut prin propriile mele procese: de conștientizare, de eliberare, de vindecare și așa am susținut-o și pe ea.
Acum ea este foarte bine, iar recunoștința mea… infinită!
Și cât de mult avem nevoie de un spațiu sigur și blând, unde toate aceste părți pot fi ascultate și onorate.
Astăzi știu că menirea mea este să susțin și alți oameni în propria lor călătorie către o stare de BINE. Cred că nu există rețete universale, ci prezență, blândețe și instrumente care le permit oamenilor să-și găsească propriile răspunsuri.
Te invit cu drag să pășești alături de mine, într-un spațiu în care te poți simți în siguranță să aduci tot ceea ce ești:
Pentru că toate acestea suferă împreună.
Și se pot vindeca DOAR împreună!